Gizlilik Sözleşmesi

WEB SİTESİ GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ
Bu web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu "Gizlilik Politikası” nda belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle işbu "Gizlilik Politikası" nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.
Bilgilerin Kullanılması ve Korunması İlkesi
Küçükkuyutur Turizm (TURON7 TURİZM TİCARET LTD.ŞTİ.) adı altında varlık gösteren diğer şirketler, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, soy isim, yaş, e-posta, telefon vb…) sizlerden talep etmektedir.

Toplanan bu kişisel bilgilerden elde edilebilecek istatistik veriler (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.), dönemsel kampanya çalışmaları, e-bülten çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma" çalışmalarında KÜÇÜKKUYU TUR bünyesinde kullanılmaktadır.
Üçüncü Parti Sitelere Bağlantılarına (Linklere) Dair
KÜÇÜKKUYU TUR Turizm ve Ticaret Limited Şirketi’nin işletmekte olduğu markalar, tedarikçileri ve işbirliği içerisinde olduğu kuruluşlara ilişkin hizmet, reklam, ilan, kampanya ve faaliyetleri hakkında; tarafıma bilgilendirme yapılmasına ve tarafımla 6563 Sayılı Kanun uyarınca ticari elektronik iletiler/sms vb. paylaşılmasına onay veriyor ve verdiğim onayı iptal etmek istersem, bu durumu KÜÇÜKKUYU TUR işbu mecrada yer alan iletişim kanallarına bildirmeyi kabul ediyorum.
İletişim
Gizlilik sözleşmesiyle ilgili sorularınız için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

KÜÇÜKKUYU TURİZM SEYAHAT ACENTASI
SAHİL MAHALLESİ AYHAN ÖZERDEN SOK.NO 26
KÜÇÜKKUYU AYVACIK ÇANAKKALE

Copyright © 2024 - Tüm Hakları Saklıdır | Küçükkuyutur | 05397011717