Biz Kimiz Kucukkuyu Tur

Tatilcilerin yol arkadaşı, gezginlerin daimi başlangıç noktası Küçükkuyu Tur; bugün tatil severlerin desteğiyle sektörün trendlerini belirleyen, başarıları ödüllerle onurlandırılan ve tatil dendiğinde akla ilk gelen marka konumuna yükselmiştir. Kuruluşundan bu güne izlediği doğru ve dürüst hizmet politikaları, yapılan alt yapı ve teknoloji yatırımları ile günden güne büyüyerek yoluna devam etmektedir.

Müşteri memnuniyetinin ve kaliteli hizmet anlayışının her şeyden önce geldiğine inkanan Küçükkuyu Tur’un tecrübeli çalışanları, bu ilke doğrultusunda ihtiyaçlarınızın tümüne hızlıca cevap verebilmek ve sizlere unutulmaz bir tatil tecrübesi yaşatmak için gerekli tüm hazırlıkları yapmaya her gün, her saat devam etmektedir. Türkiye genelindeki güçlü otel bağlantıları ve online olarak geniş bir hizmet ağına sahip olan Küçükkuyu Tur dev kadrosuyla , her zaman en kaliteli ürünü, en uygun fiyat avantajları ile misafirlerine sunmayı hedef edinmiştir.

Hizmet kalitesini uluslararası ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetimi ve ISO 9001 Kalite Yönetimi sertifikaları ile belgeleyen Küçükkuyu Tur’da, yurtiçi otellerinden yurtdışı, kültür ve cruise turlarına kadar aradığınız her şeyi kolaylıkla bir arada bulabilirsiniz.

Ürün ve hizmet planlamasında her zaman misafir görüşlerinin ışığında yol alan ve her görüşü can kulağı ile dinleyen Küçükkuyu Tur ‘un sektörel başarısının temelinde siz değerli müşterilerine verdiği önem yatmaktadır.

16 yıllık tecrübemizle…Genç ve dinamik kadromuzla…

KÜÇÜKKUYU TURİZM SEYAHAT ACENTASI ; T.C Kültür ve Turizm Bakanlığı ve TÜRSAB tarafından uygun görülen A sınıfı ve 8485 lisans numarası ile faaliyetini yürütmektedir.Tüm Seyahatlerinizde Emin Ellerdesiniz…

ŞİRKET ÜNVANITURON7 TUR.NAK.SAN.TİC.LTD STİVERGİ DAİRESİAyvacıkVERGİ NO8710520962MERKEZ OFİSSahil mah.ayhan özeden cad,no:26 Küçükkuyu Ayvacık ÇanakkaleKurucu Müdür: Ergin ErolKurucu Ortak :Özlem ErolHESAP NO: Garanti bankası altınoluk şubesi 1099/6299498IBAN; TR62 0006 2001 0990 006 2994 98