Endonezya – Malezya – Bali Turu

SÜPER PROMOSYON
Fiyat
813€ Kişi Kişi
Süre
9 Gece 11 Gün
Yolcular
20+

KÜÇÜKKUYU TUR GÜVENCESİYLE Endonezya - Malezya - Bali Turu

BUTİK BİR AİLE SEYAHAT ACENTASI OLARAK SEKTÖRDE 11 YIILIK HİZMET VERMEKTEN GURUR DUYARIZ KÜÇÜKKUYU GEZİ KULÜBÜ TURİZM SEYAHAT ACENTASI(8485) DİKKAT ÖNEMLİ TÜM TARİHLER KESİN ÇIKIŞ AŞAĞIDAKİ TARİH VE FİYAT TABLOSU YOĞUNLUK İLE ALAKALI DOLMUŞ OLABİLİR VEYA FİYAT REVİZESİ OLMUŞ OLABİLİR LÜTFEN OFİS İLE TARİH VE FİYAT İLE İLGİLİ GÜNCEL HALİ HAKKINDA BİLGİ ALMANIZ İYİ OLUR TEŞEKKÜRLER
 • Tur Bilgilendirme
 • Tur Programı
 • Tarih / Fiyatlar
 • Galeri
 • Benzer Turlar

Neler Dahil

Kalkış Yeri
Detaylı Bilgi İçin +90 5397011717 numaramızdan veya hızlı iletişim formu sağ açılır sekmesinden öğrenebilirsiniz.
Varış Yeri
Detaylı Bilgi İçin +90 5397011717 numaramızdan veya hızlı iletişim formu sağ açılır sekmesinden öğrenebilirsiniz.

BUTİK BİR AİLE SEYAHAT ACENTASI OLARAK SEKTÖRDE 11 YIILIK HİZMET VERMEKTEN GURUR DUYARIZ

KÜÇÜKKUYU GEZİ KULÜBÜ TURİZM SEYAHAT ACENTASI(8485)

DİKKAT ÖNEMLİ
TÜM TARİHLER KESİN ÇIKIŞ
AŞAĞIDAKİ TARİH VE FİYAT TABLOSU
YOĞUNLUK İLE ALAKALI DOLMUŞ OLABİLİR
VEYA FİYAT REVİZESİ OLMUŞ OLABİLİR
LÜTFEN OFİS İLE TARİH VE FİYAT İLE İLGİLİ GÜNCEL HALİ HAKKINDA BİLGİ ALMANIZ İYİ OLUR TEŞEKKÜRLER

 • 1.Gün
 • 2.Gün
 • 3.Gün
 • 4.Gün
 • 5.Gün
 • 6. Gün
 • 7. Gün
 • 8. Gün
 • 9. Gün
 • 10. Gün
 • 11. Gün
1.Gün

İSTANBUL JAKARTA UÇUŞU- JAKARTA ŞEHİR TURU

Türk Havayolları ile Endonezya’nın başkenti Jakarta’ya doğru 02:30’da yola çıkıyoruz. Uçuşumuzun ardından Jakarta’ya ulaşıyoruz. Havalimanında gümrük işlemlerimizi bitirdikten sonra bizi bekleyen özel aracımız ve yerel rehberimiz ile buluşuyoruz ve Güney Asya’nın en büyük şehirleri arasında yer alan ve 2. Dünya Savaşı’ndan sonra bağımsızlığını ilan eden Endonezya’nın başkenti Jakarta şehir turumuza başlıyoruz. Müslüman ağırlıklı bir nüfusa sahip ve ticari hayatı çok gelişkin olan bu şehirde ziyaretlerimizi tamamladıktan sonra, geceyi geçirmek üzere otelimize gidiyoruz. Akşam yemeği yerel restoranda alınacaktır. Geceleme otelimizde.

 

Otelimiz: SANTIKA PREMIERE HAYAM WURUK vb.

2.Gün

JAKARTA-BOGOR – JAKARTA

Bu sabah otelimizde kahvaltımızı aldıktan sonra, otelimizden ayrılacağız, yeni yapılan otoyolu kullanarak turumuza başlıyoruz. İlk durağımız BOGOR bölgesi olacak. Bogor botanik bahçesini ziyaret edeceğiz. Bogor bölgenin milli parklar bölgesi durumundadır. Yemyeşil doğası ile Jakarta’lı gezginler yoğun bir şekilde ev sahipliği yapan bölgedir. ÖĞLE YEMEĞİ sonra turumuzu tamamlayarak Jakarta’ya dönüyoruz. Geceleme Jakarta’da otelimizde.

 

Otelimiz: SANTIKA PREMIERE HAYAM WURUK vb.

3.Gün

JAKARTA- YOGYAKARTA UÇUŞU 09:40- 10:50

S

abah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Yogyakarta şehrine gideceğiz. Önce Jakarta havalimanına geçiyoruz. Buradan UÇAK ile YOGYAKARTA şehrine yolculuk yapacağız. Öğleden sonra YOGKARATA şehrine ulaşacağız. Prambanan Tapınağı İlk ziyaretimiz Endonezya’nın Orta Cava ilinde bulunan 9. Yüzyıldan kalan Prambanan Tapınağı olacak. Prambanan Endonezya da yer alan en büyük Hindu tapınağı olarak unvanını korumaktadır. Ardından Sultan Sarayı olarak adlandırılan Kraton bölgesi ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz. Turumuz esnasında ÖĞLE YEMEĞİ için yerel bir restaurantta mola vereceğiz. Turumuzun devamında gümüş sektörünün merkezi Kotagede denilen yerde eski bir Batik fabrikasını ziyaret edeceğiz. Bölge ziyaretlerimizin ardından otelimize dönüyoruz ve dinlenmek üzere odalarımıza çekiliyoruz. Geceleme otelimizde.

4.Gün

BOROBUDUR TAPINAĞI ve MERAPİ VOLKANI

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Dünya’nın en büyük Budist Tapınağı olan Borobudur Tapınağı’nı ve Endonezya’nın en aktif yanardağı Merapi Volkan’ını göreceğimiz turumuzu gerçekleştireceğiz. Lobide buluşup özel aracımızla Yogyakarta şehrinin 40 km kuzeybatısında yer alan Borobudur Tapınağı’na doğru yola çıkıyoruz. Borobudur 1991 yılında Unesco tarafından koruma altına alınmıştır. Resmi kayıtlara göre kim tarafından ve ne amaçla yapıldığı bilinmemektedir. Elde edilen bilgilere göre inşa yılının M.S 750 yılları olduğu tahmin edilmekte ve 75 yıl sürdüğü düşünülmektedir. Borobudur ziyaretimizin ardından, 130’dan fazla volkanik dağa sahip Endonezya’nın çok ilgi ve turist çeken volkanik dağı Merapi’yi görmek üzere yolumuza devam ediyoruz. Merapi volkanından neredeyse yılın 300 günü dumanlar yükselmektedir. Endonezya’nın pek çok yerinde olduğu gibi burada da lav akıntılarından sonra kalan soğumuş ve katılaşmış lavlardan yapılmış hediyelik eşyaları göreceksiniz dileyen misafirlerimiz pek çok ve ilginç hediyelik eşyalardan satın alabilirler. Turumuzun ardından Yogyakarta bölgesine geri dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

 

5.Gün

YOGYAKARTA- KUALA LUMPUR(MALEZYA) uçuşu 17:30-21:05

Bugün sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası, serbest saatlerimiz olacaktır. Öğleden sonra havalimanına geçiyoruz. Akşam saatlerinde Malezya’nın başkenti Kuala Lumpur uçuşumuzu yapacağız. Varışta karşılanma ve otelimize transfer, geceleme otelimizde.

 

Otelimiz: J-HOTEL by DORSETT vb

6. Gün

KUALA LUMPUR ŞEHİR TURU

Kahvaltı sonrası Kuala Lumpur şehir turu. Görülecek yerler arasında Kral Sarayı, Çin Mahallesi (Petaling Street), Sultan Abdul Samad Binası, Bağımsızlık Meydanı, National Monument, ÖĞLE YEMEĞİ yerel restoranda alınacaktır. Petronas ikiz kulelerinde bulunan ve Dünyanın ünlü markalarından alışveriş yapabileceğiniz KLCC alışveriş merkezinde serbest saatlerimiz sonrası, otelimize döneceğiz. Geceleme otelimizde.

 

Otelimiz: J-HOTEL by DORSETT vb

7. Gün

KUALA LUMPUR -BALI Uçuş> 10:50-13:55

Sabah kahvaltımızın ardından havalimanına geçiyoruz, yerel havayolları ile Bali uçuşumuzu yapacağız. Bilet ve bagaj işlemlerimizin ardından uçaktaki yerlerimizi alıyoruz. Uçuşumuz yaklaşık 3 saat sürecektir. Bali’ye varışımızın ardından bizi bekleyen özel aracımız ve rehberimiz ile buluşuyor ve otelimize doğru yola çıkıyoruz. Bali, Küçük Sunda Adalarının en batısında yer alan Endonezya'ya bağlı bir adadır. Batıda Cava, doğuda ise Lombok adasının arasında kalır. Başkenti Denpasar'dır. Bali ayrıca Endonezya'nın en turistik adasıdır. Otele giriş işlemlerinin ardından odalarımıza yerleşiyoruz. Gün boyu ve akşam keyifli gezmeler için Bali sokakları sizleri bekliyor. Geceleme Bali’de otelimizde.

 

Otelimiz: GRAND IXORA KUTA RESORT vb.

8. Gün

BALI

Dünyanın en gözde tatil cennetlerinden Bali’deyiz ve bugün Bali Adası’nda deniz kenarındaki kaya oluşumu olan Bali Deniz Tapınağı’nı ziyaret edeceğiz. Bu tapınak mimari olarak Bali’nin sembolü durumundadır. Bu tapınak on altıncı yüzyılda, seyyah ve Şiva dini sembolü olan Dang Hyang Nirartha tarafından yapılan istek üzerine buradaki balıkçılar tarafından yapılmıştır. Tapınağın ziyareti sonrası El Sanatları Atölyesini ziyaret edeceğiz. Tahta oymacılığı, Batik tekstil ürünlerini ve kültürel sanat öğelerini görme şansımız olacak. Geceleme otelimizde.

 

Otelimiz: GRAND IXORA KUTA RESORT vb.

9. Gün

BALI

Bu güzel cennet adada serbest günümüz. Arzu edenler tekne turlarımıza katılabilirler. (Rehberimiz bilgi verecektir.) Geceleme otelimizde.

 

Otelimiz: GRAND IXORA KUTA RESORT vb.

10. Gün

BALİ (DENPASAR)- ISTANBUL uçuş saati 21:25 – 05:40+1

Bali’de son günümüz. Öğle saatlerinde odalarımızı boşaltacağız. Daha sonra serbest saatlerimiz devam edecek. Uçağımız akşam kalkacaktır. (21:25), otelin lobisinde buluşuyoruz ve saat 17:00 gibi havalimanına geçiyoruz. Dönüş yolculuğumuz başlıyor.

 

11. Gün

İstanbul Havalimanına varışımız sabah saatlerinde olacak ve Turumuzun sona ermesi.

 

UYARI!

Tüm katılımcıların, herhangi bir ülkeye seyahat edecekler ise; pasaportlarının gezinin bitiş tarihinden itibaren en az 8 aylık geçerlilik süresinin bulunması gerekmektedir.

Fiyata Dahil Olan Hizmetlerimiz:

· İstanbul Havalimanı/Jakarta – Bali/İstanbul arası Türk Hava Yolları ile ekonomi sınıfı uçuşlar

· JAKARTA/ YOGYAKARTA ara uçuşu

· YOGYAKARTA/ KUALA LUMPUR ara uçuşu

· Kuala Lumpur / Bali arası ekonomi sınıfı tek yön uçak bileti

· Jakarta (2 gece) Yogyakarta (2 gece) Kuala Lumpur (2 gece) Bali (3 gece)

· Gece 3* & 4* otellerde oda-kahvaltı konaklama

· Programda belirtilen 3 öğle ve 1 akşam yemekleri

· Bogor Parkı turu

· Kuala Lumpur turu

· Prambanan ve Borobudur Tapınağı Turu

· Tüm havaalanı – otel transferleri ve bölgedeki şehirlerarası transferler ve belirtilen şehir turları

· Türkçe Rehberlik Hizmetleri ve bölgede yerel rehberlik

· Programda belirtilen müze, ören yeri vb giriş biletleri ve turlar

· Zorunlu Sigorta

 

Fiyata Dahil Olmayan Servisler:

· Ülkeye girişte ayakbastı ücret uygulamaları oluyor, bu turumuz için bu ucret toplam 70 USD’dir.

· Yurtdışı çıkış harcı (150 TL)

· Bu turda şoförler ve kaptanlar için bahşişler toplamı kişi başı min. 120 USD’dir. Bu meblağ havalimanında toplanarak bölgede misafirlerimiz adına yerel çalışanlara bahşiş olarak verilmek üzere tur liderine teslim edilir.

· Kişisel harcamalar

OTELLER

2&3 Kişilik Odada Kişi Başı

Single Oda

02-12 Yaş Çocuk

0-2 Yaş Bebek

 

4* OTELLER

 

 

28 HAZİRAN

2710 USD

3090 USD

2303 USD

813 USD

12 AĞUSTOS STOP SALE

STOP

STOP

STOP

STOP

14 AĞUSTOS YENİ TARİH

2710 USD

3090 USD

2303 USD

813 USD

10 KASIM STOP SALE

STOP

STOP

STOP

STOP

12 KASIM YENİ TARİH

2710 USD

3090 USD

2303 USD

813 USD

16 ARALIK

2710 USD

3090 USD

2303 USD

813 USD

21 OCAK 2025 YENİ TARİH

2710 USD

3090 USD

2303 USD

813 USD

21 ŞUBAT 2025 YENİ TARİH

2710 USD

3090 USD

2303 USD

813 USD

SÜPER PROMOSYON
From 897€
SÜPER PROMOSYON
From 150€
SÜPER PROMOSYON
From 363€
SÜPER PROMOSYON
From 229€
Antik çağın büyüleyici mirasını keşfedin, Ege'nin berrak sularında serinleyin, leziz Yunan yemeklerinin tadını çıkarın ve unutulmaz manzaralar eşliğinde Akropolis'in görkemini yaşayın.
5 Gün 4 Gece
20+
SÜPER PROMOSYON
From 999€
Hindistan'ın Altın Üçgen Turu, başkent Delhi'nin kültürel zenginlikleri, Agra'nın ünlü Taj Mahal'i ve Jaipur'un sarayları ve renkli pazarları ile ziyaretçileri büyüleyen unutulmaz bir yolculuktur.
7 Gün 5 Gece
20+
Sosyal ağlarda paylaşın

Copyright © 2024 - Tüm Hakları Saklıdır | Küçükkuyutur | 05397011717

Close

Endonezya - Malezya - Bali Turu

Fiyat
813€ Kişi person
Süre
9 Gece 11 Gün
Yolcular
20+

  Rezervasyon için lütfen gerekli tüm alanları eksiksiz ve doğru olarak doldurunuz. Form sonrası en kısa sürede Rezervasyon onayı için sizinle iletişime geçeceğiz. *