Büyük Çin Turu (mega en kapsamlı)

Büyük Çin Turu, Singapore Havayollarının konforlu uçuşlarıyla başlıyor. İlk durağınız Pekin'de, Çin'in tarih ve kültür hazinelerini keşfetmek olacak. Ardından antik Xian'a yolculuk yaparak Terrakotta Ordusu'nun gizemli dünyasına dalacaksınız. Chengdu'da, dev pandalarla tanışacak ve Çin'in geleneksel yaşam tarzını deneyimleyeceksiniz. Yangtze Nehri boyunca unutulmaz bir yolculuk yaparken Çin'in doğal güzelliklerinin keyfini çıkaracak ve muhteşem manzaralarıyla büyüleneceksiniz. Turun son durağı olan Şangay'da, modernitenin ve geleneksel Çin kültürünün benzersiz bir karışımını keşfedeceksiniz. Bu tur, Çin'in çarpıcı atmosferini, zengin mirasını ve benzersiz güzelliklerini keşfetme fırsatı sunuyor.
İSTANBUL YENİ HAVALİMANI ÇIKIŞLI
Fiyat
3990€ Kişi Kişi
Süre
10 Gece 13 Gün
Gidilen Yer
China
Yolcular
20+

KÜÇÜKKUYU TUR GÜVENCESİYLE Büyük Çin Turu

BUTİK BİR AİLE SEYAHAT ACENTASI OLARAK SEKTÖRDE 11 YIILIK HİZMET VERMEKTEN GURUR DUYARIZ KÜÇÜKKUYU GEZİ KULÜBÜ TURİZM SEYAHAT ACENTASI(8485) DİKKAT ÖNEMLİ TÜM TARİHLER KESİN ÇIKIŞ AŞAĞIDAKİ TARİH VE FİYAT TABLOSU YOĞUNLUK İLE ALAKALI DOLMUŞ OLABİLİR VEYA FİYAT REVİZESİ OLMUŞ OLABİLİR LÜTFEN OFİS İLE TARİH VE FİYAT İLE İLGİLİ GÜNCEL HALİ HAKKINDA BİLGİ ALMANIZ İYİ OLUR TEŞEKKÜRLER
 • Tur Bilgilendirme
 • Tur Programı
 • Tur Bilgilendirme
 • Tarih / Fiyatlar
 • Galeri
 • Benzer Turlar

Neler Dahil

Gidilen Yer
Kalkış Yeri
Detaylı Bilgi İçin +90 5397011717 numaramızdan veya hızlı iletişim formu sağ açılır sekmesinden öğrenebilirsiniz.
Varış Yeri
Detaylı Bilgi İçin +90 5397011717 numaramızdan veya hızlı iletişim formu sağ açılır sekmesinden öğrenebilirsiniz. BUTİK BİR AİLE SEYAHAT ACENTASI OLARAK SEKTÖRDE 11 YIILIK HİZMET VERMEKTEN GURUR DUYARIZ KÜÇÜKKUYU GEZİ KULÜBÜ TURİZM SEYAHAT ACENTASI(8485) DİKKAT ÖNEMLİ TÜM TARİHLER KESİN ÇIKIŞ EN KAPSAMLI PROGRAM  MEGA TUR 

EN İYİ FİYAT/PERFORMANSI ÖZENLE HAZIRLANMIŞ TUR PROGRAMI VE BÜTÜN TARİHLER KESİN ÇIKIŞLI

BUTİK BİR AİLE SEYAHAT ACENTASI OLARAK SEKTÖRDE 11 YIILIK HİZMET VERMEKTEN GURUR DUYARIZ

KÜÇÜKKUYU GEZİ KULÜBÜ TURİZM SEYAHAT ACENTASI(8485)

DİKKAT ÖNEMLİ
TÜM TARİHLER KESİN ÇIKIŞ

EN KAPSAMLI PROGRAM 

MEGA TUR 

 • 1.Gün
 • 2.Gün
 • 3.Gün
 • 4.Gün
 • 5. Gün
 • 6. Gün
 • 7. Gün
 • 8. Gün
 • 9. Gün
 • 10. Gün
 • 11. Gün
 • 12. Gün
 • 13. Gün
1.Gün

İSTANBUL – SINGAPUR- PEKIN

İSTANBUL Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde tur lideriniz ile saat 09:30 ‘da buluşarak başlıyor. Havaalanında bilet ve pasaport işlemlerini bitirdikten sonra SINGAPORE Havayolları'nın tarifeli seferleri ile SINGAPUR aktarmalı olarak Pekin’e uçuşumuz başlıyor. Geceleme uçakta.

2.Gün

Pekin

Öğleden sonra 14:50’de Pekin’e ulaşıyoruz ve otelimize uzun uçuşumuzdan sonra dinlenmek için girişimizi yapıyoruz.Sonrasında ünlü Wangfujing Alışveriş sokağında vakit geçirip, yerel bir restoranda akşam yemeğine gidiyoruz.Sonrasında otelimize dönüyoruz.

 

Otelimiz: Beijing Howard Johnson Paragon Hotel 4*

3.Gün

Tiananmen Meydan -YASAK ŞEHİR TURU

Sabah, kahvaltının ardından Tiananmen Meydan -YASAK ŞEHİR TURU [ÖĞLEYEMEKLİ TAM GÜN] turumuza rehberimiz eşliğinde başlıyoruz. Ming ve Quing hanedanları zamanında imparatorun fermanlarının duyurulduğu, 1949 yılında

Mao Zedong’un Çin Halk Cumhuriyeti’ni tüm dünyaya ilan ettiği, 44 hektarlık alanı kaplayan ve şu anki Halk Binası, Çin Tarih Müzesi, Çin Devrim Müzesi, Yasak Şehir ve Mao’nun anıtının bulunduğu dünyanın en büyük meydanı Tiananmen Meydanı ve yapımına 15. yüzyılda başlanmış olan 720.000 metrekarelik alana kurulu, 890 yapının bulunduğu, 24 Çin İmparatorunun yaşadığı önemli seremonilerin yapıldığı, yaklaşık 600 yıllık bir yapı olan Yasak Şehri geziyoruz. Saray Müzesi ya da Gu Gong olarak bilinen saray dünyadaki en görkemli ve geniş imparatorluk sarayıdır. Etrafı 52 metre genişliğinde ve 6 metre derinliğinde hendekle çevrilidir. Öğle yemeğimiz yerel bir restoranda. Yemek sonrasında ayin ve kurban törenlerinin gerçekleştirildiği, imparatorların iyi hasat duası için senenin belirli zamanlarında geldikleri, Pekin’in sembollerinden biri olan meşhur Cennet Tapınağı’nı ziyaret ediyoruz. Ziyaretlerimiz sonrası yerel el sanatları ürünlerin satıldığı mağaza ziyaret edeceğiz. Geceleme otelimizde.

4.Gün

ÇİN SEDDİ TURU- XİAN

Sabah, kahvaltının ardından otelimizden valizlerimiz ile ayrılıyoruz, yapımına 7.yüzyılda başlanan insanlık tarihinin en büyük ürünlerinden biri olan, ayrı duvarların birleşmesinden meydana gelmiş, yaklaşık sekiz bin km. uzunluğunda, Bahai Denizi’nden başlayarak doğuda Jiayuguan Geçidi ve batıda Gobi Çölü ile son bulan meşhur Çin Seddi’ni ziyaret ediyoruz. Ziyaretimizin arsından Öğle yemeğimizi Yerel (ÇİN MUTFAĞI) bir restoranda alacağız, Yemek sonrası turumuzun Pekin bölümünü tamamlamış oluyoruz, buradan akşam uçağına binmek üzere Pekin Havalimanına geçeceğiz.Uçuş saatimiz (Yerel Çin Hava Yolları ile) : 17:30 – 20:38 Pekin Xian uçuşu XIAN şehrine hareket edeceğiz.

Akşam geç saatlerde XIAN şehrine ulaşıyoruz.Bizi bekleyen özel aracımız ile konaklayacağımız otelimize geçiyoruz. Geceleme otelimizde.

 

OTELİMİZ: Xian Jiangguo Hotel 4*

5. Gün

XIAN -CHENGDU

Kahvaltı sonrası otelimizden ayrılıyoruz, önce turumuz olacak 2000 yıl önce İmparatorun ruhunu kötülüklerden koruması için yapılmış 6.000 Terracotta Savaşçısı ve atlarının birebir boyutlarında figürlerinin bulunduğu Teraccotta Atlar ve Savaşçılar Müzesini ziyaret ediyoruz. Müzeye gelmeden önce pişmiş topraktan yapılan heykellerin replikalarının yapıldığı galeriyi ziyaret ederek yapım tekniği hakkında bilgi alacağız. Ziyaretimiz sonrası ÖĞLE YEMEĞİ servisini müze içindeki bir restoranda alacağız. Öğleden sonra turlarımızı bitiriyoruz ve şehir merkezinde tarihi pazarın olduğu bölüme geçiyoruz, bu akşam uçak saatine kadar serbest zamanımız olacak.

Uçak saatimiz : 21:20, Chengdu ‘ya gideceğiz.Gezimiz sonrası havalimanına gidiyoruz ve yerel hava yolları ile CHENGDU uçuşumuzu yapıyoruz varışta karşılanma ve otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelimizde.

OTELİMİZ: Chengdu Tianfu Sunshine Hotel 4*

6. Gün

CHENGDU “PANDALAR TURU”

Kahvaltı sonrası TAM GÜN PANDA YETİŞTİRME MERKEZİ ZİYARETİ + LESHAN BUDDHA [ÖĞLE YEMEKLİ] turumuz rehberimiz eşliğinde başlıyor. Dünyaca ünlü “ÇİN Panda Yetiştirme- koruma merkezini” ziyaret edeceğiz, burada Pandalar hakkında bilgi alırken, Pandaları yakında görme imkânımız olacak. Daha sonra Leshan Buddha heykelini ziyarete gideceğiz. Bu ziyaretimiz esnasında yakınındaki nehirde kısa bir TEKNE TURUMUZ olacak. Turumuzu Tam Gün sürecek ve ÖĞLE YEMEĞİ turumuz esnasında yerel bir restoranda servis edilecektir. Yine bu turumuz içerisinde Sichuan Opera Face change Performance / Traditional Tea House Ziyareti yapılacak. Yerel kültürel gösteri izlenmesi ve ÇAY evi ziyareti olarak adlandırabiliriz. Gösteri sırada misafirlerimizin geleneksel çay ve yerel tatlıları deneyimleme şansı bulacaktır.

Turumuzun sonunda otelimize dönüyoruz, geceleme otelimizde

7. Gün

CHENGDU-Chongqing- YANGTZE NEHIR TURU

Kahvaltı sonrası otelimizden ayrılıyoruz hızlı tren ile yolculuğumuza başlıyoruz. Yaklaşık 2,5 saat sürecek bir yolculuk sonrası Chongqing kentine ulaşacağız. Varışımız sonrası misafirlerimiz İnsanlar Meydanında serbest zamanlarını değerlendirebilecekler. Sonra limana doğru yola çıkıp GODDESS CRUISES NO 1. 3GECE /4GÜN nehir turuna başlayacağız.

Bugünün Önemli Noktaları:

Chongqing'deki Chaotianmen Dock'ta saat 17:00-20:00'de gemiye biniş ve check-in

Chongqing'in muhteşem gece manzarası izleyeceğiz, gemiye biniş güvenliği brifingine ve gemideki tesislerin tanıtımına katılıyoruz. Chongqing'den saat 21:00 civarında hareket edilecektir. Kaptan'ın Karşılama Resepsiyonundan sonra Akşam Yemeği (Çin ve Batı büfesi)

GECELEME GEMİDE

8. Gün

Yangtze River Cruise

Bugünün Önemli Noktaları:

Fengdu Snowy Jade Mağarası kıyı gezisi (Dahil) Benzersizliği ve güzelliği sayesinde Yangtze Nehri boyunca popüler bir manzara noktası haline gelmiş ve aynı zamanda mağaraların incelenmesi için bir araştırma alanı olarak hizmet vermiştir.Gemideki dersler ve aktivitelerle eğlenceli zaman geçirin; Seyir kabare gösterilerinin keyfini çıkarın.

Yemek

Kahvaltı (Çin ve Batı büfesi); Öğle yemeği (Çin ve Batı büfesi); Akşam Yemeği (Çin

ve Batı büfesi); Sabah çayı ve kahvesi

Akşam, “Romance of the Three Kingdoms” Şovu (İsteğe bağlı)

 

9. Gün

Yangtze River Cruise

Bugünün Önemli Noktaları:

Fengjie İlçesindeki Beyaz İmparator Şehri'ne kıyı gezisi (İsteğe bağlı) Yaklaşık 1.400 Çin şiirinde bahsedilen ünlü Çin Antik “Şiir Şehri”. Liu Bei'nin oğlunu başbakanı Zhuge Liang'a emanet etmesinin dokunaklı hikayesini anlatır ve Qutang Boğazı'ndaki Kuimen Kapısı'na hayranlıkla bakmak için en iyi konuma sahiptir.

Qutang Boğazı'ndan yelken turu (Dahil)

Qutang Gorge, üç geçit arasındaki en kısa, en dramatik ve muhteşem geçittir ve 10 RMB Çin Banknotunda yazılı Kuimen Kapısı'nın manzarasına hayran kalmanızı sağlar.

Lesser Tree Gorges kıyı turu (Dahil)

Dileyen misafirlerimiz bu tura daha detaylı gezebilir (İsteğe bağlı)

Wu Gorge boyunca yelken turu (Dahil)

(Wu Gorge, yükselen zirveler, tuhaf kayalar, bol doğal harikalarla övünen pitoresk bir dolambaçlı galeri oluşturan yuvarlanan keskin kayalıklarla derin ve güzeldir.);

Yemek

Kahvaltı (Çin ve Batı büfesi); Öğle yemeği (Çin ve Batı büfesi); Akşam Yemeği (Çin

ve Batı büfesi) ; Sabah çayı ve kahvesi

10. Gün

Yangtze River Cruise

Bugünün Önemli Noktaları:

Saat 08:00'de Maoping Limanı'nda gemiden ayrılma ve 3 BOĞAZLAR / Three Gorges Barajı kıyı gezisi (Dahil). Gezimizin sonu. Öğlen 12’de misafirlerimizle birlikte bir restoranda öğle yemeği yedikten sonra Shangai şehrine gitmek üzere tren istasyonuna gidiyoruz ve hızlı trenimize biniyoruz. Varışta karışlanma ve otelimize transfer.

 

OTELİMİZ: Shanghai Starr Hotel 4*

11. Gün

ŞANGAY

Kahvaltı sonrası içinde yeşim taşından iki adet Budha heykelinin bulunduğu Jade Budha Tapınağını geziyoruz. Sonrasında Çin’le bütünleşmiş geleneksel ipek üretiminin yapıldığı bir fabrikada bilgi alacak ve dilerseniz alışveriş yapabileceksiniz. Öğlen yemeğinin ardından, 1559 yılında yaptırılan 20.000 metre karelik alana sahip,

Çin’in en ünlü bahçesi Yuyuan Bahçesini gezeceğiz. Bahçe gezimizden sonra buradaki bir çay evinde geleneksel çay seremonisini izleyip değişik Çin çaylarının tadına bakabileceksiniz. Ardından etraftaki alışveriş bölgesinde alışveriş için serbest zaman. Gezimiz sonrası geceleme otelimizde

12. Gün

ŞANGAY-SINGAPUR-ISTANBUL

Kahvaltı sonrası otelimizden ayrıldıktan sonra Xintianti ve Taobao Cheng turumuz olacaktır. Tur sonrası havalimanına geçiyoruz. Singapur Hava yolları ile Singapur aktarmalı olarak İstanbul uçuşumuzu yapacağız. Geceleme uçakta.


13. Gün

İSTANBUL VARIŞ

Turumuzun sona ermesi

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ:

Ana Uçuşlar:

 • İstanbul- Singapur- Pekin // Shangai -Singapur- İstanbul SINGAPUR HAVAYOLLARI ile Ekonomi Uçuş

Ara Uçuşlar:

 • PEKİN – XİAN
 • XİAN – CHENGDU

Hızlı Trenler:

 • CJENGDU – CHONGQING
 • YICHANG/SHANGHAI

Konaklamalar:

 • Beijing Howard Johnson Paragon Hotel
 • Xian Jiangguo Hotel
 • Chengdu Tianfu Sunshine Hotel
 • Goddess Cruise No 1
 • Shangai Starr Hotel
 • 4 ÖĞLE YEMEĞİ
 • 1 AKŞAM YEMEĞİ
 • GEMI SABAH + AKŞAM YEMEKLER ve ÖĞLE YEMEKLERİ
 • Chengdu turu
 • Şangay turu
 • Pekin Yasak Şehir turu
 • ÇİN SEDDİ TURU
 • XİAN TERRA COTTA ASKERLERİ MÜZESİ TURU
 • TÜRKÇE REHBERLİK + YEREL REHBERLİK HİZMETLERİ
 • TÜM TRANSFERLER
 • ZORUNLU SİGORTA

 

FİYATA DAHİL OLMAYAN SERVİSLER:

 • Yurtdışı Çıkış Harcı (150 TL)
 • Her Türlü Otel Ekstraları ve Kişisel Harcamalar
 • PROGRAMDA BELİRTİLMEYEN TÜM YEMEKLER VE EXTRA TURLAR
 • Tur bahşişleri /kişi Başı 120$ (Birinci gün havalimanında toplanır)

ÇİN VİZESİ (250 USD): T.C vatandaşlarına Çin'de vize uygulaması vardır. ''Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 8 ay geçerli pasaport ile “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinden yeniden acentamıza

 • danışınız.

18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.

Yeşil Pasaport Sahipleri Çin vizesinden muaf olan pasaport tipine sahip olan kişilerdir.

More about China

Fiyat-Periyotlar Hotel/Kabin Adı Tek Kişi 2 Yetişkin Durum
24.08.2024 - 05.09.2024 4*oteller $4,490.00 $3,990.00 Müsait
15.11.2024 - 27.11.2024 4*oteller $4,490.00 $3,990.00 Müsait
22.11.2024 - 04.12.2024 4*oteller $4,490.00 $3,990.00 Müsait
29.11.2024 - 11.12.2024 4*oteller $4,490.00 $3,990.00 Müsait
17.01.2025 - 29.01.2025 4*oteller $4,690.00 $4,190.00 Müsait
26.03.2025 - 07.04.2025 4*oteller $4,690.00 $4,190.00 Müsait
18.04.2025 - 30.04.2025 4*oteller $4,690.00 $4,190.00 Müsait

 

 
TEMMUZ VE AGUSTOS’TA HER HAFTA TRABZON ÇIKIŞLI
From 6500 TL€
BATUM ZUGDİDİ SVANETİ SVAN KULELERİ USHGULİ ŞAHARA BUZULU HATSVALİ TELEFERİK HATTI MESTİA
3 Gece 4 Gün
GÜRCİSTAN
20+
From 410 USD€
SÜPER PROMOSYON
From 599€

Copyright © 2024 - Tüm Hakları Saklıdır | Küçükkuyutur | 05397011717